W dniu 13 września 2024r. w Kłobucku odbył się Gminny Turniej piłki koszykowej pod patronatem Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego.
I miejsce w tym turnieju wywalczyła drużyna naszej szkoły w składzie: Leon Bugaj kl. V, Antoni Jabłoński kl. V, Kornel Lamik kl. V, Lena Krawczyk kl. V, Franciszek Bugaj kl. IV.
Brawo 🙂❤️👍
Dodatkowo w konkurencji rzutów osobistych złoty medal zdobył Leon Bugaj 👏
Ogromne gratulacje!!!







W dn. 10 maja 2024 w naszej szkole zostało wystawione przedstawienie pt. ,, Kopciuszek”, przygotowane przez Koło Teatralne .